Paskambinkite mums:+370 652 18943

Santechnikos remontas, darbo patirtis ir užtikrinta kokybė.

Santechniku dirbu 24 metus. Esu kilęs iš Biržų, o gyvenime teko dirbti ir Vilniaus Vandenyse kur įgyjau nemažai darbo patirties.  Savo darbą pradėjau dirbti dar studijų laikais, kai nebuvo dar įmantriausių skalbimo mašinų, indaplovių, o santechnika buvo visai paprasa ir primityvi. Šiais laikais kai viskas labiau pažengę ir medžiagos geresnės kokybės, santechnika tampa ne tik būtinybę, bet ir dizaino sprendimu. Savo darbą myliu ir išmanau, todėl įšūkius priimu, kaip tobūlėjimo etapą. Gerbiu klientus ir savo darbą, todėl visada suteikiu darbams garantiją.

Santechnikos remontas 

Laša vandens čiaupas? Neveikia WC vandens nuleidimo bakelis? Reikia pakeisti “maišytuvą”? Išvedžioti vamzdžius ar surinkti ir užsandarinti dušo kabiną? Aš Jūsų paslaugoms.

Skubus remontas

Skubiai reikalinga pagalba? Skambinkite. Avarinių situacijų likvidavimas, vamzdynų tvarkymas, vamzdžių keitimas.

Skubus remontas

Santechnikos paslaugos Biržuose ir aplink 30km. atstumu.

Darbus atlieku Biržuose ir Biržų apskrityje. 

Santechniko iškvietimas

Nuolaidos

Visiems esamiems ir pastoviems klientams taikau nuolaidas. Nuolaidos taikomos užsakymams kurie įgyvendinimas trunka ilgiau negu negu 5 darbo valandos.

Nuolaidos

Mažas vandens spaudimas

Vandens spaudimo reguliavimas, šlangelių keitimas, siurbių įrengimas.

Mažas vandens spaudimas

 

 

Užsikimšo vamzdžiai

Vamzdynų valymas, profilaktika.

Krano keitimas

Dažnai naudojami maišytuvai dažnai ir genda – ima lašėti ar bėgti vanduo, aprūdija vidinės detalės ir pan. Priklausomai nuo gedimo, maišytuvą galite bandyti remontuoti, bet paprasčiau jį pakeisti nauju.

Krano keitima

Kokybė ir garantija

Gerbiu klientus ir savo darbą, todėl visada suteikiu darbams garantiją.

Kokybė ir garantija

Kiti gedimai

Kiti gedimai

Tvarkome įvarius gedimus, keičiame detales. Jeigu turite klausimų visada galite su mumis susisiketi mes pasistengsime Jums padėti.