Paskambinkite mums:+370 652 18943

 

Žemiau pateikiu kelis svarbius santechnikos patarimus ką turi žinoti kiekvienas ir smagius video, kaip dalį santechnikos problemų išsprendžia išradingi žmonės. 

 

Iš darbo patirties galiu drąsiai pasakyti, kad turto, namų, technikos ir kaimynų užliejimas dažnai pasitaikanti problema kuri pareikalauja nemažai nervų ir finansų. Ypatingai noriu atkreipti dėmesį kai planuojate ilgesniam laiko tarpui išvykti iš namų, darbo reikalais ar atostogms. Nepalikite būsto be priežiūros, palikite giminaičiams namų raktus, kad esant atsitikus nelaimei būtų žmogus, kuris galėtų patekti į butą. Taip pat išvykstant uždarykite vandens sklendes, užsukite kranelus kurie būna prie skaitiklių. 

Šis patarimas naudingas ne tik senos, bet ir naujos statybos būstams. Atlike šiuos žingsnius galėsite būti ramūs, kad vamzdynuose įvykus avarijai, jūsų būsto vamzdžiuose esantis vandens spaudimas bus mažas ir jeigu vandui ir išsilies jo bus labai mažai. Primenu, kad vandens užliejimus gali sukelti ne tik senų vamzdynų susidėvėjimas, bet ir blogai užsandarintos ir pritvirtintos vandens žarnelės ar kitos detalės. 

 

Kita ganėtinai dažna avarijų priežastis yra ta, kad taupydami pinigus santechnikos darbus patikite ne specialistui, o atliekate patys. Todėl prieš imdamiesi veiksmų tvarkant santechniką, įvertinkite savo galimybes, riziką ir kompetencijas. Preš pirkdami priemones pasikonsultuokite su specialistu, nebūtinai brangios priemonės bus veiksmingiausios, ir nebūtinai pigiausios bus prasčiausios. 


 

  

 

 

  Paslaugos.lt